De jeugdindeling voor komend zaal seizoen 2015-2016 is als volgt samengesteld. Trainingsdagen onder voorbehoud. Tijden en exacte planning volgen nog. Enkele teams kunnen we nog hulp gebruiken en zijn we zoekende naar aanvulling.

B1 landelijk Namens Borahave:
Borhave / Femke Bekker
Olympia Jazzlynn Berfelo
Anouk Dontje
Nina Lansink Rotgerink
Carlijn Maas
Danique Trooster
Charlotte Van Os
Pien Witteveen
aangevuld met spelers van Olympia
Coach Freddy Legtenberg
begeleider Karen  Meijer
trainer Carel Lamboo
B2 Anouk Ensink
Indy Gerrits
Leonie Kokkelkoren
Maud Lansink Rotgerink
Selina Nieuwkamp
Lisette Nijhuis
Danique Speckmann
Lotte v/d Nieuwboer
Loes Veldhuis
Juliette Wiggers
Coach/trainer Fons  Lansink Rotgerink (wo & vr)
begeleider Lean Nijhuis
B3 Lisa Altunc
Marloes Groote Schaarsberg
Femke Grootenhaar
Marit Kokkelkoren
Demi Olde Hendriksman
Dide Ponten
Femke Ponten
Elke Scholten
Malou Tuintjer
Coach Annemiek  Grootenhaar
begeleider Angela Scholten
trainers John Nijenhuis (wo)
  Fons  Lansink Rotgerink (vr)
     
C1J Max Haar
Leon Hagman
Robin Hazewinkel
Stan Kroese
Jochem Lauret
Okke Mengerink
Nick Oosterik
Mart Perik
Silas Speckman
Bram Ter Braak
Mart Vinke
Sten Visser
Roel Vreeman
coach Caroline Oosterik
begeleider Renzo Visser
trainers Rik Philips (wo)
  John Nijenhuis (vr)
C1M Babet Dontjer
Majle Hof
Melissa Kok
Maudi Meulenkamp
Danielle Morshuis
Lara Mulder
Merthe Olde Breuil
Roos Olde Engberink
Hilde Van de Nieuwboer
Daantje Wilbrink
Begeleiding Sandra  Hof
trainers Freddy Legtenberg (wo)
  Eline Legtenberg (vr)
C2 Lynn Beijen
Kayra Berendsen
Lisanne Busscher
Lotte Hoekstra
Rebecca Lawant
Tessa Olde Hendriksman
Marsha Onland
Daniek Veenhoven
Shanita Weeghel, van
Begeleiding Marion Busscher
  Ine Olde Hendriksman
trainer Freddy Legtenberg (wo)
Christine Legtenberg (vr)
D1 Aida Arslani
Myrthe Bomhof
Tess Bomhof
Jette Jorink
Sanne Lokotte
Femke Oude Weernink
Anne Schuurman
Kim Schuurman
Manouck Zander
Begeleiding Rogier Bomhof
  Marcel Jorink
trainers Marita Maas (wo)
  Christine Legtenberg (vr)
D2J Jason Aarninkhof
Joran Hazewinkel
Milan Hazewinkel
Wout Kroese
Elmer Oude Breuil
Jarne Oude Breuil
aanvulling volgt, team D3 helpt
anders uit.
Begeleiding Miranda Hazewinkel
  Wendy Aarninkhof
Trainers: Miranda H  & Wendy A (wo)
Christine Legtenberg  (vr)
D3 Janniek Kok
Laura Kok
Tess Lokotte
Demi Nijenhuis
Karlijn Pieterson
Babet Scholten
Robin Siemerink
Karlijn Siemerink
Isa Tuit
Lieke Visser
Begeleiding John Nijenhuis
  Natasja Kok
trainers Marita Maas (wo)
  John Nijenhuis (vr)
E1 Lova Gast
Jeike Vije
Robine Veenhoven
Silke Baartman
Isabel Kwast
Esmée Bomhof
Isabel Nijhuis
Sara Visser
Brecht Pierik
Begeleiding Emiel Visser
  Marion Bomhof
trainer Ine Veltkamp (vr)
E2 Naomi Aarninkhof
Mae Broekmaat
Liv Broekmaat
Lisa Dam, ten
Jasmijn Ensink op Kemna
Nienke Meijer
Kristie Nieman
Tess Schuurman
Mare Tuit
Begeleiding Cindy Tuit
  Carla Visser
trainer Nicole Nieman (vr)
F1 Sylvie Blokhuis
Lieke de Boer
Iris Ensink op Kemna
Demi Mekkelholt
Carise Veenhoven
Begeleiding Annemiek Blokhuis
trainer Ine Veltkamp (vr)
Kan nog hulp gebruiken hier: vacant!
H1 Senne Peer
Femke Stopel
aanvullig volgt nog
Begeleiding Loes Droste
trainer Ine Veltkamp (vr)
Kan nog hulp gebruiken hier: vacant!