Scheidsrechtersplanning thuiswedstrijden Borhave seizoen 2017-2018

Elke spelleider en scheidsrechter kan intussen zijn/haar partijen al in de Sportlink-App terug vinden.
Kun je om een of andere reden niet op een bepaalde datum , dan mag je ook onderling ruilen,
Je moet dit wel even doorgeven aan Miep Blenke, Dan kan zij dit in Sportlink verwerken, zodat je geen moeilijkheden krijgt met het verwerken van de uitslag. Haar mailadres is
miepblenke (at) gmail.com

Bij zaaldienst graag 10 minuten van te voren aanwezig en indien nodig is bij opstarten wedstrijdtafel gereed zetten en bij afsluiten wedstrijdtafel opruimen.

Zorg er altijd voor dat de druppel weer in het sleutelkastje terug komt.

 

 

 

Zondag 28 januari Hal 1

9.00      Borhave  F1            –       D.S.V.D. F2                                 Bram ter Braak

9.45      Borhave E1             –       D.S.V.D. E1                                 Robin Hazewinkel

10.45 Borhave B1- De Lutte B1      Petra Stapelberg

14.15 Borhave HB1- UGHV HB 1   Fons Lansink Rotgerink

15.20 Borhave DS 2-DSVD DS 4    Christien legtenberg

 

Hal 2

9.00      Borhave D3            –       Kedingen D1                              Eline Legtenberg

9.45      Borhave D2            –       Olympia D1                                 Eline Legtenberg

12.30 Borhave B3- DSVD  B2       Jaqueliene Everink

13.30 Borhave C1- DSVD  C2        Ceciel Schabbink


Zondag 4 februari Hal 1

Borhave B2- Bentelo B1              Miep Blenke


Woendag 7 februari Hal 2

19.30  Recreanten Borhave 1- WHC 2      Hans Maas


Zondag 18 februari Hal 1

9.00    Borhave F1            –       De tukkers F1                             Danique Speckman

9.45    Borhave E2            –       Kedingen E1                               Maud Lansink Lotgerink

10.45    Borhave  E1           –       Combinatie E1                           Okke Mengerink

11.45    Borhave D3           –        Dynamiek D1                             Emiel Visser

12.30 Borhave HB 1- Zwolle HB1          Hans Maas

14.30 Borhave Ds2- Hacol “90 3         Miep Blenke

15.45 Borhave B1- Stevo B1               Petra Stapelberg

16.45 Borhave B2- Olympia B2         Ceciel Schabbink

 

Hal 2

9.00     Borhave D2          –        De Tukkers D1                           Robert Hof

9.45    Borhave D1           –       Stormvogels D1  jongens       Robert Hof

10.30     Borhave C3           –      Stevo C2                                        John Nijenhuis

12.45 Borhave C1- Stormvogels C1    Cynthia Jongeneel

13.45 Borhave B3- Combinatie B2    Christien Legtenberg


Zondag 4 Maart Hal 1

12.45     Borhave D3            –     Hacol  D1                                       Cynthia  Jongeneel


Zondag 11 Maart Hal 1

09.00    Borhave E2           –     TVO E1                                             Nina Lansink Rotgerink

10.00    Borhave D2          –      TVO D1                                             Lisanne Legtenberg

10.45     Borhave D1         –      Combinatie D1 (jongens)          Lisanne Legtenberg

14.30 Borhave HB1- HCW B1           Petra Stapelberg

17.00 Borhave B2- Dynamiek B1    Fons Lansink Rotgerink

 

Hal 2

10.00 Borhave C2          –         TVO C1                                             Nick Oosterik & Silas Speckman

11.00  Borhave B1- Zenderen Vooruit B1    Miep Blenke


Zondag 18 Maart Hal 1

09.00   Borhave F1       –         EHC F1                                                   Loes Veldhuis

09.45    Borhave E1      –         Bentelo E1                                            Anouk Ensink

10.40   Borhave D3      –         Bornerbroek D1                                  Femke Bekker

11.30   Borhave C3       –        Avanti C2                                               Eva Mengerink

12.30 Borhave C1- EHC “95            John Nijenhuis

13.30 Borhave DS 2- EHC “95 Ds2    Christien Legtenberg

14.30 Borhave B1- Avanti W B1      Jaqueliene Everink

15.30  Borhave B3- EHC ’95 B1       Cynthia Jongeneel


Woensdag 21 Maart Hal 2

19.30 Recreanten Borhave 1- Bornerbroek 1      Miep Blenke


zondag 25 Maart Hal 1

12.00 Borhave B 2- Lanfeveen B1                 Christien legtenberg

13.00 Borhave HB 1- Quintus HB 1               Hans Maas


Zondag 8 April Hal 1

09.00    Borhave F1        –     Bentelo F1                                            Bram ter Braak

09.45  Borhave E2         –      BWO E1                                                 Robin Hazewinkel

10.45  Borhave E1        –       Vasse E1                                              Leon Hagman

11.45  Borhave D3       –       Stormvogels D3                                Nick Oosterik en Silas Speckman

12.30   Borhave D2      –       Avanti D1                                            Nick Oosterik en Silas Speckman

14.25 Borhave B3- Bentelo B2                John Nijenhuis

15.25 Borhave C1- Olympia C1              Cynthia Jongeneel

16.25   Borhave C2      –       Bornerbroek C1                               Emiel Visser