De teamindeling voor seizoen 2018/2019 is vandaag bekend gemaakt door de technische commissie.

De teamindeling van de senioren teams worden op een later moment bekend gemaakt. De trainingstijden volgen later.

 

Dames A1

Elke Scholten
Indy Gerrits
Anouk (K) Ensink
Maud Lansink Rotgerink
Selina Nieuwkamp
Danique Speckmann
Melissa Kok
Babet Dontje
Merthe Olde Breuil
Lisanne Busscher
Myrthe Bomhof
Marsha (K) Onland

B1

Danielle Morshuis
Maudi Meulenkamp
Roos Olde Engberink
Majle Hof
Hilde Van de Nieuwboer
Emma Schothuis
Daniek Veenhoven
Lara Mulder
Sanne Lokotte
Loes Hutten
Aida Arslani
Cheyenne (K) Schutten

C1

Tess Lokotte
Janiek Kok
Tess Bomhof
Amy (K) Meijerink
Mae Broekmaat
Robine Veenhoven
Isabel Kwast
Jade van Marle
Esmée Bomhof
Liv Broekmaat

C2

Babet Scholten
Lieke Visser
Laura Kok
Isa Tuit
Carlijn Pieterson
Karlijn Siemerink
Robin Siemerink
Silke Baartman
Demi (K) Nijenhuis

D1

Maureen Dorgelo
Merel de kraker
Merit Ter Haar
Mare Tuit
Janine Rijgwaart
Sara Visser
Carlijn Rump
Jorieke de Jager

E1

Carise Veenhoven
Nina Bos
Fleur ter Horst
Evi Mulder
Bente Grob
Liv Wijman
Senne Peer
Lieke de Beer

Jongens B1/B2

Okke Mengerink
Bram Ter Braak
Nick Oosterik
Mart Vinke
Robin (K) Hazewinkel
Silas Speckman
Mart Perik
Wout Kroese
Sem Oosterik

B2

Marit Kokkelkoren
Femke Grootenhaar
Shanita Weeghel, van
Rebecca Lawant
Julika Meijerink
Tessa Olde Hendriksman
Lotte Hoekstra
Kayra Berendsen
Lynn Beijen
Anne Schuurman
Kim Schuurman
Jette Jorink

C1 Jongens

Elmer Oude Breuil
Teun Maatje
Lars Rijnders
Joran (K) Hazewinkel
Jason Aarninkhof
Jarne Oude Breuil
Siebe Speckmann
Bas de Boer
Sem Vinke
Milan Hazewinkel

C3

Naomi Aarninkhof
Britt te Kiefte
Anne Hesselink
Merle Fokkink
Gwen van der Logt
Iris Luttikhuis
Lianne Eising
Lova Gast
Aniek Lucas

D2

Demi Mekkelholt
Maud Haverdings
Nienke Meijer
Sylvie Blokhuis
Tess Schuurman
Iris Ensink op Kemna
Lieke Boomkamp
Sanne Sonneveld

F1

Maud Huls
Sage Batenburg
Isa Leushuis
Carize Baartman
Lieke Entrop
Mila Leferink
Charlotte Bake
Sabine Knegtenmeyer