De jeugdindeling voor komend zaal seizoen 2015-2016 is als volgt samengesteld. Trainingsdagen onder voorbehoud. Tijden en exacte planning volgen nog. Enkele teams kunnen we nog hulp gebruiken en zijn we zoekende naar aanvulling.

B1 landelijkNamens Borahave:
Borhave /FemkeBekker
OlympiaJazzlynnBerfelo
AnoukDontje
NinaLansink Rotgerink
CarlijnMaas
DaniqueTrooster
CharlotteVan Os
PienWitteveen
aangevuld met spelers van Olympia
CoachFreddyLegtenberg
begeleiderKaren Meijer
trainerCarelLamboo
B2AnoukEnsink
IndyGerrits
LeonieKokkelkoren
MaudLansink Rotgerink
SelinaNieuwkamp
LisetteNijhuis
DaniqueSpeckmann
Lottev/d Nieuwboer
LoesVeldhuis
JulietteWiggers
Coach/trainerFons Lansink Rotgerink (wo & vr)
begeleiderLeanNijhuis
B3LisaAltunc
MarloesGroote Schaarsberg
FemkeGrootenhaar
MaritKokkelkoren
DemiOlde Hendriksman
DidePonten
FemkePonten
ElkeScholten
MalouTuintjer
CoachAnnemiek Grootenhaar
begeleiderAngelaScholten
trainersJohnNijenhuis (wo)
 Fons Lansink Rotgerink (vr)
   
C1JMaxHaar
LeonHagman
RobinHazewinkel
StanKroese
JochemLauret
OkkeMengerink
NickOosterik
MartPerik
SilasSpeckman
BramTer Braak
MartVinke
StenVisser
RoelVreeman
coachCarolineOosterik
begeleiderRenzoVisser
trainersRikPhilips (wo)
 JohnNijenhuis (vr)
C1MBabetDontjer
MajleHof
MelissaKok
MaudiMeulenkamp
DanielleMorshuis
LaraMulder
MertheOlde Breuil
RoosOlde Engberink
HildeVan de Nieuwboer
DaantjeWilbrink
BegeleidingSandra Hof
trainersFreddyLegtenberg (wo)
 ElineLegtenberg (vr)
C2LynnBeijen
KayraBerendsen
LisanneBusscher
LotteHoekstra
RebeccaLawant
TessaOlde Hendriksman
MarshaOnland
DaniekVeenhoven
ShanitaWeeghel, van
BegeleidingMarionBusscher
 IneOlde Hendriksman
trainerFreddyLegtenberg (wo)
ChristineLegtenberg (vr)
D1AidaArslani
MyrtheBomhof
TessBomhof
JetteJorink
SanneLokotte
FemkeOude Weernink
AnneSchuurman
KimSchuurman
ManouckZander
BegeleidingRogierBomhof
 MarcelJorink
trainersMaritaMaas (wo)
 ChristineLegtenberg (vr)
D2JJasonAarninkhof
JoranHazewinkel
MilanHazewinkel
WoutKroese
ElmerOude Breuil
JarneOude Breuil
aanvulling volgt, team D3 helpt
anders uit.
BegeleidingMirandaHazewinkel
 WendyAarninkhof
Trainers:Miranda H & Wendy A (wo)
ChristineLegtenberg  (vr)
D3JanniekKok
LauraKok
TessLokotte
DemiNijenhuis
KarlijnPieterson
BabetScholten
RobinSiemerink
KarlijnSiemerink
IsaTuit
LiekeVisser
BegeleidingJohnNijenhuis
 NatasjaKok
trainersMaritaMaas (wo)
 JohnNijenhuis (vr)
E1LovaGast
JeikeVije
RobineVeenhoven
SilkeBaartman
IsabelKwast
EsméeBomhof
IsabelNijhuis
SaraVisser
BrechtPierik
BegeleidingEmielVisser
 MarionBomhof
trainerIneVeltkamp (vr)
E2NaomiAarninkhof
MaeBroekmaat
LivBroekmaat
LisaDam, ten
JasmijnEnsink op Kemna
NienkeMeijer
KristieNieman
TessSchuurman
MareTuit
BegeleidingCindyTuit
 CarlaVisser
trainerNicoleNieman (vr)
F1SylvieBlokhuis
Liekede Boer
IrisEnsink op Kemna
DemiMekkelholt
CariseVeenhoven
BegeleidingAnnemiekBlokhuis
trainerIneVeltkamp (vr)
Kan nog hulp gebruiken hier: vacant!
H1SennePeer
FemkeStopel
aanvullig volgt nog
BegeleidingLoesDroste
trainerIneVeltkamp (vr)
Kan nog hulp gebruiken hier: vacant!