De inschrijvingen stromen volop binnen voor ons Beach toernooi van 10 & 11 september 2016.
Hieronder de via NHV website de tot nu toe opgegeven deelnemende teams.

LET OP:

  • Leeftijdsindeling: we hanteren de indeling voor 2016-2017, want ons toernooi telt mee voor de NK 2017 ranking !! (voorbeeld: geboren in 2001, dan speel je B-jeugd!). Dispensatie vanwege leeftijd is NIET mogelijk.
  • Inschrijving MOET via de NHV Beachwebsite -> volg de aanwijzingen die we eerder al aangaven op onze website: https://borhave.nl/uitnodiging-borhave-albert-mulder-nk-kwalificatie-beachtoernooi-2016/
  • Je doet er goed aan om ook via een extra email aan beach (at) borhave.nl aan ons door te geven dat je de inschrijving via de NHV site gedaan hebt, dan noteren we jullie inschijving ook op deze website.
  • Verenigingen die een team opgeven zijn verplicht een scheidsrechter-koppel te leveren op de dag dat de vereniging deelnemende teams ingeschreven heeft. Indien geen scheidsrechterkoppel geleverd kan worden kan je inschrijving vervallen – we bekijken momenteel hoeveel koppels we opgegeven krijgen en of we daar voldoende aan hebben.
  • VOL = VOL per leeftijdscategorie 10 deelnemende teams !! Meer dan 10 wordt op volgorde van binnenkomst reservelijst. Let op: als de beoogde leeftijdscategorie VOL mocht zitten komt je eventuele inschrijving alsnog op de reservelijst te staan. Indien ons formaat van toernooi nog wijzigt dan kunnen we je nog toevoegen vanaf de reservelijst. Er kan ook plek vrijkomen in een volle leeftijdscategorie als iemand zich alsnog terug trekt of als een vereniging geen NHV Beachscheidsrechterkoppel kan aanleveren.

Deze teams hebben de inschrijving geregeld op de NHV website:

A-jeugd Dames [nog plek voor 3 teams!!]:

  1. Borhave A1 (Borne)
  2. Combinatie ’64 A1 (Losser)
  3. Jumbo Niedorp A1 (Nieuwe Niedorp)
  4. Stevo A1 (Geesteren)
  5. PSV A1 (Eindhoven)
  6. Hiekka Hauskaa (Apeldoorn)
  7.  NEA A1 (Ouderkerk aan de Amstel)

B-jeugd-Heren 

  1. Borhave B1-heren (Borne)
  2. Jahn-2 B1-heren (Stadskanaal)
  3. Fiqas B1-heren (Aalsmeer)
  4. Achilles B1-heren (Apeldoorn)

B-jeugd Dames: [ZIT VOL, alle nieuwe inschrijvingen worden op reservelijst gezet]

  1. Borhave B1 (Borne)
  2. Borhave B2 (Borne)
  3. Combinatie ’64 B1 (Losser)
  4. De Tukkers B1 (Albergen)
  5. HV Niedorp B1 (Nieuwe Niedorp)
  6. Olympia B1 (Hengelo)
  7. Avanti Wilskracht B1 (Glanerbrug)
  8. Achilles B1 (Apeldoorn)
  9. PSV B1 (Eindhoven)
  10. PSV B2 (Eindhoven)
  11. Zenderen B1 (Zenderen)

C-jeugd Dames: [ZIT VOL, alle nieuwe inschrijvingen worden op reservelijst gezet]

  1. Borhave C1 (Borne)
  2. Borhave C2 (Borne)
  3. Combinatie ’64 C1 (Losser)
  4. Combinatie ’64 C2 (Losser)
  5. Olympia C1J (Hengelo)
  6. AHV Achilles C1 (Apeldoorn)
  7. Voorwaarts C1 (Twello)
  8. Avanti Wilskracht C1 (Glanerbrug)
  9. HV Niedorp C1  (Nieuwe Niedorp)
  10. De Tukkers C1 (Albergen)
  11. DHV C1 (Delden)
  12. DHV C2 (Delden)
  13. Avanti Wilskracht C2 (Glanerbrug) (reserve team) 
  14. RSC C1 (Rossum) (reserve team)

D-jeugd Heren 

  1. Borhave D1-jongens (Borne)
  2. Achilles D1-jongens (Apeldoorn)

D-jeugd Dames:  [ZIT VOL, alle nieuwe inschrijvingen worden op reservelijst gezet]

  1. Borhave D1 (Borne)
  2. Borhave D2 (Borne)
  3. Combinatie ’64 D1 (Losser)
  4. Voorwaarts D1 (Twello)
  5. AHV Achilles D1 (Apeldoorn)
  6. DHV D1 (Delden)
  7. Avanti Wilskracht D1 (Glanerbrug)
  8. Avanti Wilskracht D2 (Glanerbrug)
  9. Jahn-2 D1 (Stadskanaal)
  10. RSC D1 (Rossum)
2016-07-28 10_33_17-Borhave Beachtoernooi
Plaatsen waar onze deelnemers vandaan komen die aan ons toernooi meedoen.

Deze pagina is voor het laatst bijgewerkt op 28 juli 2016 (07:00 uur).