Scheidsrechtersplanning thuiswedstrijden Borhave seizoen 2018-2019

Elke spelleider en scheidsrechter kan intussen zijn/haar partijen al in de Sportlink-App terug vinden.
Kun je om een of andere reden niet op een bepaalde datum , dan mag je ook onderling ruilen,
Je moet dit wel even doorgeven aan Miep Blenke, Dan kan zij dit in Sportlink verwerken, zodat je geen moeilijkheden krijgt met het verwerken van de uitslag. Haar mailadres is
miepblenke (at) gmail.com

Bij zaaldienst graag 10 minuten van te voren aanwezig en indien nodig is bij opstarten wedstrijdtafel gereed zetten en bij afsluiten wedstrijdtafel opruimen.

Zorg er altijd voor dat de druppel weer in het sleutelkastje terug komt.




Zondag 18 November

Hal 1.

9.00 Borhave D2-EHC D1               Andre Ter Braak

9.45 Borhave D1- Bentelo D1       Andre Ter Braak

10.30 Borhave C3- DSVD C2         John Nijenhuis

11.30 Borhave B1-Dynamiek B1   Bert van Geel

13.45 Borhave A1- SVBO A1        Christien Legtenberg

16.10 Borhave DS 3- Stormvogels DS2 Bert van Geel

 

Hal 2.

9.00 Borhave C2- Bornerbroek C1  Emiel Visser

10.00 Borhave C1- Kedingen C1     Cynthia Jongeneel

11.00 HJC Borhave – Olympia HJC1  Cynthia Jongeneel

12.00 Borhave B2- Langeveen B1    Jaqcuelien Everink


Zondag 25 november

 

Hal 1.

9.00 Borhave C3-Bentelo C1           Robert Hof

10.00 Borhave C2- Olympia C2      Silan Speckmann/Nick Oosterik

11.00 Borhave B1- Avanti W. B1    Christien Legtenberg


Zondag 2 december

 

Hal 1.

9.00 Borhave E1- Combinatie E2     Anouk Ensink/Emma Schothuis

9.55 Borhave D2- RSC D2                 Nina Lansink Rotgerink

10.40 Borhave D1- Combinatie D1  Femke Bekker

11.25 Borhave C1-RSC C1                  Arjan Mengerink

13.35 Borhave A1-Overwetering A1  Miep Blenke

15.55 Borhave B2- DHV B1                Fons Lansink Rotgerink

16.55 Borhave DS3- DHV DS 2         Christien Legtenberg

 

Hal 2.

9.00 HJC Borhave-Achilles AHV HJC   Emiel Visser


Zondag 9 December

 

Hal 1,

9.30 Borhave C3-Dynamiek C1        John Nijenhuis

10.30 Borhave B1- Stevo B1            Christien Legtenberg

11.30 Borhave C2-Zenderen Vooruit C2  Robert Hof


Zondag 16 december

 

Hal 1.

9.00 Borhave F1- De Tukkers F1      Indy Gerrits/Selina Nieuwkamp

9.45 Borhave E1-Stormvogels E2    Babet Dontje/ Melissa Kok

10.40 Borhave D2- DSVD D2            Okke Mengerink/Robin Hazewinkel

11.25 Borhave D1- DSVD D1           Okke Mengerink/ Robin Hazewinkel

12.10 Borhave C1- Combinatie C1  Silas Speckmann/ Nick Oosterik

14.20 Borhave DS 3- DSVD DS4       Miep Blenke

16.40 Borhave B2- DSVD B2            Jaquelien Everink

 

Hal 2.

12.45 HJC Borhave- HCW HJC         Andre ter Braak


Zondag 6 januari

 

Hal1.

9.00 Borhave F1-Sormvogels F2        Danique Speckmann/ Maud Lansink Rotgerink

9.45 Borhave E1- Bornerbroek E1     Danique Speckmann/ Maud Lansink Rotgerink

10.40 Borhave D1- Stormvogels D1  Eline Legtenberg

11.25 Borhave C1- De Tukkers C1      Eline Legtenberg

12.25 Borhave B2- Zenderen Vooruit B1  Miep Blenke

13.30 Borhave A1- ABS A1                    Christien Legtenberg


Zondag 13 januari

 

Hal1.

9.15 Borhave C3- Langeveen C1         John Nijenhuis

10.15 Borhave C2- WHC C2                 Andre ter Braak

11.15 Borhave B1- RSC B1                  Fons Lansink Rotgerink

12.15 HJC Borhave-Stormvogels HJC  Andre ter Braak


Zondag 20 januari

 

Hal 1.

14.20 Borhave A1-HHZD A1               Ceciel Schabbink

16.40 Borhave DS 3- Hacol DS 3        Christien Legtenberg

 

Hal 2.

9.10 Borhave F1-Avanti W. F2           Elke Scholten

9.55 Borhave D2- Olympia D3           Okke Mengerink

10.40 Borhave D1- Vasse D1             Femke Bekker

12.25 Borhave C1- Avanti W.C2       Cynthia Jongeneel

13.25  Borhave E1- Avanti W E3      Julika Mengerink

16.15 Borhave B2- Stormvogels B1  Jaquelien Everink


Zondag 27 januari

 

Hal 1.

11.30 HJC Borhave- Kedingen HJC   Cynthia Jongeneel


Zondag 3 februari

 

Hal1.

9.00 Borhave F1-TVO F1                   Bram ter Braak

9.45 Borhave E1- De Lutte E1          Bram ter Braak

11.40 Borhave C1- TVO C1               Silas Speckmann/Nick Oosterik

12.40 Borhave B1-Combinatie B2    Ceciel Schabbink

13.40 Borhave A1- Voorwaarts A1 Miep Blenke

16.00 Borhave DS3- Grol DS 2          Christien Legtenberg

 

Hal 2.

9.00 Borhave D2- De Lutte D!          Robin Hazewinkel

9.45 Borhave D1- TVO D1                 Robin Hazewinkel

10.35 Borhave C2- Stormvogels C1 Arjan Mengerink

11.35 Borhave B2- Bentelo B1         Fons Lansink Rotgerink

13.45 Borhave C3- Zenderen Vooruit C2  Emiel Visser


Zondag 10 februari

 

Hal 1

14.15 HJC Borhave- Combinatie HJC    Silas Speckmann/Nick Oosterik


Zondag 17 Februari

 

Hal 1.

9.30 Borhave C3- Kedingen C2            Nina Lansink Rotgerink/Loes Veldhuis

10.30 Borhave C2- Combinatie C2      Nina Lansink Rotgerink/ Loes Veldhuis

11.30 Borhave B1-De Lutte B1             Miep Blenke


Zondag 10 Maart

 

Hal 1

9.00 Borhave E1- Kedingen E2            Bram ter Braak

9.55 Borhave D2-Avanti W. D2           Robin Hazewinkel

10.40 Borhave D1- Avanti W. D1        Robin Hazewinkel

11.25Borhave C1- Avanti W. C1         Silas Speckmann/ Nick Oosterik

12.25 Borhave B1-Kedingen B1          Bert van Geel

13.30 Borhave A1- Huissen A1           Jaquelien Everink

15.50 Borhave DS3- EHC”95 DS2      Fons Lansink Rotgerink

 

Hal 2.

10.00 Borhave C3-Bornerbroek C2   Cynthia Jongeneel

11.00 Borhave C2- EHC”95 C1           Cynthia Jongeneel

12.00 Borhave B2- RSC B2                  Ceciel Schabbink

13.00HJC Borhave- Erix HJC               Robert Hof


Zondag 24 Maart

 

Hal 1.

9.00 Borhave F1-WHC F2                    Emma Schothuis/Anouk Ensink

9.45 Borhave D2- WHC D2                 Danique Speckmann/Maud Lansink Rotgerink

10.30 Borhave D1- WHC D1               Danique Speckmann/Maud Lansink Rotgerink

11.15 Borhave C1- WHC C1                Eline Legtenberg

12.15 Borhave B1- Dynamiek B1       Jaquelien Everink

13.15 Borhave A1- Dalfsen A1           Gerrit Gerrits

15.25 Borhave/Olympia/Stormvog.   Fons Lansink Rotgerink

 

Hal 2.

9.00 Borhave C3- DSVD C2                 Arjan Mengerink

10.00 Borhave C2- Bornerbroek C1  Arjan Mengerink

11.00 HJC Borhave- Olympia HJC 1   Silas Speckmann/ Nick Oosterik

12.00 Borhave B2- WHC B2                Ceciel Schabbink

13.00 Borhave DS3- HCW DS1           Miep Blenke